Motorkettingzagen NKC 1 + 2 (studenten)

12 uur (2 dagen)
Houten, Houten
€396,00 p.p. 0% btw

Behaal je certificaat.

Motorkettingzagen worden voor allerlei doeleinden ingezet. Van houtbewerking, lichte snoeiwerkzaamheden of het korten van brandhout tot het vellen van zware, moeilijke bomen.

Na het volgen van deze 2-daagse training kan je aan de slag met de kettingzaag voor het afzetten van kleine bomen en struiken.

Indien niveau 2 niet haalbaar is kan er afgeschaald worden naar niveau 1: Korten van liggend hout.

Doel

Na het volgen van deze 2-daagse training kan je aan de slag met de kettingzaag voor het afzetten van kleine bomen en struiken.

Indien niveau 2 niet haalbaar is kan er afgeschaald worden naar niveau 1: Korten van liggend hout.

Voor wie?

(Semi-)professionele en niet-gecertificeerde kettingzaaggebruikers.

Voorkennis

Geen vooropleiding vereist.

Wat leer je?

NKC1 en 2 bestaat uit een training en toets (veiligheid, onderhoud en werken met de kettingzaag).

Opbouw, werkwijze en leerroute

De training bestaat deels uit theorie (20%) en deels uit praktijk (80%) en wordt afgesloten met een theorie- en praktijktoets.

Het Nederlands Kettingzaag Certificaat (NKC) is een keurmerk/certificaat dat je kunt behalen door het met goed gevolg afleggen van examens voor kettingzagen. Dit kan tijdens een opleiding of als een opzichzelfstaand examen. Het certificaat is het bewijs dat de houder kennis en kunde heeft op een uniform vastgesteld niveau en is 5 jaar geldig. Het NKC wordt uitgegeven en beheerd door Bureau Erkenningen.

Bijzonderheden

Het meebrengen van eigen persoonlijke beschermingsmiddelen (PBM’s) heeft de voorkeur. Wanneer je daar niet over beschikt, kun je PBM’s van ons gebruiken. Eigen handschoenen zijn verplicht.

Afronding en vervolg

Het Nederlands Kettingzaag Certificaat (NKC). Dit certificaat wordt uitgegeven en beheerd door Bureau Erkenningen. Dit certificaat is het bewijs dat de houder kennis en kunde heeft op een uniform vastgesteld niveau. De geldigheid van het certificaat is 5 jaar.

Een vervolg op deze training is NKC 3 en 4.

Informatie

Upgrade je diploma
12 uur (2 dagen)
Houten, Houten
€396,00 p.p. 0% btw
Huisje voor biodiversiteit

Krijg direct opleidingsadvies

Onze adviseurs helpen je graag met persoonlijk advies, bijvoorbeeld over welke opleiding of training het beste bij je doelstelling past.

Betaalmethodes

Op factuur
Voor de startdatum van de training/opleiding ontvang je de factuur per mail.
iDEAL | Wero
Betaal direct bij de inschrijving/bestelling.

Meer weten over de trainingen en opleidingen van Yuverta LLO?

Wij vertellen je graag wat Yuverta Leven Lang Ontwikkelen voor jou kan betekenen.  Download of bekijk dan nu de brochure. Onze brochure biedt uitgebreide informatie over ons aanbod, zodat jij de juiste keuze kunt maken die past bij jouw doelstellingen.

Mocht je nog vragen hebben, dan staan onze deskundige adviseurs voor je klaar om je persoonlijk advies te geven. Zij helpen je graag bij het vinden van de perfecte opleiding of training die jouw carrière in de groene sector naar een hoger niveau tilt.

Referenties en ervaringen uit de praktijk

"Wat was het een heerlijke tijd! Een jaar lang genoot ik wekelijks van de topopleiding Urban Green Development van Yuverta. Samen met en van elkaar leren, avontuurlijke excursies naar steden en bossen, geraakt worden door groen en goede gesprekken, groenontwerpen maken, een bredere blik op het belang van natuur in ons leven, de vrijheid om je te verdiepen in een zelfgekozen locatie, het was onverminderd waardevol. Vanmorgen geweldige presentaties en vanmiddag de uitreiking van de getuigschriften. Biodiversiteit, sociale waarden van groen, klimaatadaptatie, trends van vroeger en nu, circulariteit, het levende gebouw en eetbaar groen; wat hebben we veel geleerd om direct toe te passen en de wereld om ons heen te veranderen. Trots op ons."

Annemarie Bergsma

Annemarie Bergsma

Nurse | Chair and Founder The Sustainable Nurse/ De Duurzame Verpleegkundige | community-led development

De training had duidelijke informatie en een duidelijke uitleg.

Karin Hendriks van den Burg

Eigenaar mts.hendriks van den burg

Doordat ik merk dat ik meer weet, ga ik zelfverzekerder te werk. Ik kan verantwoorden wat ik doe, waar ik ook aan het werk ben. Ook als ik gewoon bij mensen thuis de tuin doe.”

Simon staat in de natuur met zijn handen in zijn zakken

Simon

Deelnemer bbl opleiding vakbekwaam medewerker Natuur, water en recreatie (niveau 3)

Startdata, locaties en tarieven

Naam + locatieBeschrijvingAantal plekkenPrijsInschrijven
Motorkettingzagen NKC 1 + 2 (studenten) – 7 december 2026 – Nijmegen

ma 07-12-26 - 09:00 tot 16:00 uur
di 08-12-26 - 09:00 tot 16:00 uur

8396,00
Motorkettingzagen NKC 1 + 2 (studenten) – 9 december 2026 – Nijmegen

wo 09-12-26 - 09:00 tot 16:00 uur
do 10-12-26 - 09:00 tot 16:00 uur

8396,00
Motorkettingzagen NKC 1 + 2 (studenten) – 10 december 2026 – Nijmegen

do 10-12-26 - 09:00 tot 16:00 uur
vr 11-12-26 - 09:00 tot 16:00 uur

8396,00

Staat je gewenste startdatum of locatie er niet tussen? Schrijf je in voor de wachtlijst of bel ons op 088 - 435 43 50.

Contact opnemen?

Wij helpen je graag met persoonlijk advies, bijvoorbeeld over welke training of opleiding het beste bij je doelstelling past.

Wachtlijst inschrijven voor Motorkettingzagen NKC 1 + 2 (studenten)

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Persoonlijke voorkeuren

Op welke locatie(s) wil je de training/opleiding volgen?
Op welk moment wil je starten met de training/opleiding?
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier

Deelnemergegevens

Ik wil graag op de hoogte gehouden worden van:
0