Natuurbescherming binnen de Omgevingswet N2 – examen (studenten)
Haal je certificaat.
Examen n.a.v. de lesstof Natuurbescherming binnen de omgevingswet; werken met gedragscodes N2
Doel
Het doel van deze training is dat opzichters of leidinggevenden Bestendig Beheer kunnen aantonen dat zij zorgvuldig kunnen handelen ten aanzien van Flora & Fauna volgens de gedragscode (N2) en kennis hebben van de inhoud van de Natuurbescherming binnen de omgevingswet.
Voor wie?
Studenten die graag hun erkende certificaat willen behalen.
Voorkennis
Het volgen van de lesstof voor Natuurbescherming binnen de omgevingswet; werken met gedragscodes N2.
Afronding en vervolg
Landelijk erkend certificaat van het AOC Keurmerk (vijf jaar geldig).
Vervolg:
Het is belangrijk dat je na het behalen van het certificaat elke 3 jaar een nieuwe training voor hercertificering doorloopt.
Meer weten over de trainingen en opleidingen van Yuverta LLO?
Wij vertellen je graag wat Yuverta Leven Lang Ontwikkelen voor jou kan betekenen. Download of bekijk dan nu de brochure. Onze brochure biedt uitgebreide informatie over ons aanbod, zodat jij de juiste keuze kunt maken die past bij jouw doelstellingen.
Mocht je nog vragen hebben, dan staan onze deskundige adviseurs voor je klaar om je persoonlijk advies te geven. Zij helpen je graag bij het vinden van de perfecte opleiding of training die jouw carrière in de groene sector naar een hoger niveau tilt.
Referenties en ervaringen uit de praktijk
"Wat was het een heerlijke tijd! Een jaar lang genoot ik wekelijks van de topopleiding Urban Green Development van Yuverta. Samen met en van elkaar leren, avontuurlijke excursies naar steden en bossen, geraakt worden door groen en goede gesprekken, groenontwerpen maken, een bredere blik op het belang van natuur in ons leven, de vrijheid om je te verdiepen in een zelfgekozen locatie, het was onverminderd waardevol. Vanmorgen geweldige presentaties en vanmiddag de uitreiking van de getuigschriften. Biodiversiteit, sociale waarden van groen, klimaatadaptatie, trends van vroeger en nu, circulariteit, het levende gebouw en eetbaar groen; wat hebben we veel geleerd om direct toe te passen en de wereld om ons heen te veranderen. Trots op ons."
Annemarie Bergsma
Nurse | Chair and Founder The Sustainable Nurse/ De Duurzame Verpleegkundige | community-led development
Een fijne cursus waar je weer veel nieuws op doet voor de vereiste verlenging.
Jan de Vroom
Boomkweker de Vroom
"Ik heb Koen onlangs geïntroduceerd bij andere woningcorporaties. Want wat wij doen, moet bij alle woningcorporaties op de agenda staan."
Stephan Ros
Projectleider bij woningcorporatie Staedion
Startdata
Naam + locatie | Beschrijving | Prijs | Inschrijven |
---|---|---|---|
Natuurbescherming binnen de Omgevingswet N2 – examen (studenten) – 07-07-2025 – Houten | GGGI Houten07-07-2025 - 09:00 tot 16:00 uur | €24,86 |
Gerelateerde trainingen
Natuurbescherming binnen de Omgevingswet N1 – examen (studenten)
Examen n.a.v. de lesstof Natuurbescherming binnen de omgevingswet; werken met gedragscodes N1.
Natuurbescherming binnen de Omgevingswet N1 (studenten)
Deze training biedt inzicht aan uitvoerenden Bestendig Beheer in de te nemen maatregelen bij het plannen en uitvoeren van werkzaamheden die de (beschermde) flora en fauna kunnen verstoren.
Natuurbescherming binnen de Omgevingswet N2 (studenten)
Deze training biedt inzicht aan opzichters of leidinggevenden Bestendig Beheer in de te nemen maatregelen bij het plannen en uitvoeren van werkzaamheden die de (beschermde) Flora en Fauna kunnen verstoren.